PL/EN
 
Producenci
Kontakt

E-mail
✉️
 Sklep@AutomotiveCare.pl

Telefon
📞 +48 510 544 004

Godziny pracy Biura Obsługi Klienta 
🕘 8:00 - 17:00 (poniedziałek - piątek)
🕘 9:00 - 14:00 (sobota)

Sklep stacjonarny
🏬 ul. Reksia 19, Bielsko-Biała

Dlaczego płynne szkło na auto to dobry pomysł na ochronę karoserii?

Pielęgnacja maski samochodowej i całej karoserii nie musi być wcale żmudna i czasochłonna. Wiele zależy od tego, jakimi preparatami będziesz operował. Płynne szkło na auto jest zdecydowanym faworytem, jeśli chodzi o efekt i czas, jaki utrzymuje się na powierzchni. Ono także znacznie ułatwia późniejszą pielęgnację Twojego samochodu, który wystarczy spłukiwać wodą! Zobacz, jakie to genialne w swej prostocie.

Zależy Ci na Twoim aucie? Ochrona karoserii to priorytet

Kurz, brud, bliskie spotkanie z gałęziami, ptasimi odchodami i kocimi łapami, to czeka Twoje auto każdego dnia. Wszystko to tworzy mikroskopijne rysy, które pozostawiają trwały ślad na masce. Bez regularnego czyszczenia, lecz także odpowiedniej ochrony, karoseria bardzo szybko stanie się matowa i brzydka. Istnieje wiele produktów, które mają za zadania przywrócić pierwotny blask, jednak działają one krótko. Płynne szkło na auto jest innowacją, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Zabieg nim wykonuje się rzadziej, a efekty są bardziej spektakularne. Jednak wszystko zależy od Ciebie i tego, jak będziesz traktował swój pojazd.

Wyjątkowy skład produktu gwarancją jego skuteczności

Płynne szkło to środek, w skład którego wchodzą różne polimery, a to one oddziałują na karoserię. Każdy z produktów różni się składem, jednak daje zbliżony efekt. Zawarte w nich nanocząsteczki wiążą się z farbą i lakierem, by dłużej utrzymać pożądany efekt. Naniesienie płynnego szkła na auto sprawia, że powstaje na nim przezroczysty filtr, który zapobiega przenikaniu wilgoci i brudu. Jednocześnie wypełnione zostają wszelkie wcześniejsze uszkodzenia, a to powstrzymuje ich pogłębianie. Dodatkowe składniki mogą też chronić przed wysokimi temperaturami, a nawet uszkodzeniami mechanicznymi.

Kluczem do sukcesu jest pielęgnacja auta pokrytego płynnym szkłem

Płynne szkło na auto działa podobnie do past polerskich, jednak spektakularny efekt działa o wiele dłużej. Prawidłowa konserwacja zapewni Ci spokój na wiele miesięcy. Wystarczy, że będziesz swój samochód spłukiwał wodą, bez środków chemicznych. Zapomnij o szorowaniu. Automatyczne myjnie także nie są wskazane. Zresztą jedną z zalet płynnego szkła jest to, że zabrudzenia nie wnikają głęboko, nie ma więc konieczności żmudnego mycia. Sam kurz osadza się wolniej i w mniejszym stopniu. A woda spływa gładko po powierzchni i pozwala znów cieszyć się elegancją jak w momencie zakupu pojazdu. Nie ma więc ryzyka wystąpienia brzydkich plam.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl