PL/EN
 
Producenci
Kontakt

E-mail
✉️
 Sklep@AutomotiveCare.pl

Telefon
📞 +48 510 544 004

Godziny pracy Biura Obsługi Klienta 
🕘 8:00 - 17:00 (poniedziałek - piątek)
🕘 9:00 - 14:00 (sobota)

Sklep stacjonarny
🏬 ul. Reksia 19, Bielsko-Biała

Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu wymiocin, a jednocześnie - zdezynfekować zabrudzone miejsce? Podpowiadamy!

Kłopotliwy pasażer, kobieta w ciąży albo ciocia z niestrawnością - powodów dla których Twój samochód jest narażony na zabrudzenie treścią, żołądkową jest naprawdę dużo. Niestety - usunięcie plam i nieprzyjemnej woni może być problematyczne. Czytaj dalej i sprawdź, jak pozbyć się zapachu wymiocin pojazdu. Z tych sposobów możesz skorzystać także wówczas, gdy zabrudzeniom ulegnie dywan albo sofa w Twoim salonie!

Tego będziesz potrzebował

Skuteczne usunięcie plam i pozbycie się nieprzyjemnego zapachu będzie wymagało od Ciebie odpowiedniego przygotowania. Samo usunięcie treści żołądkowych z czyszczonej powierzchni nie wystarczy, jednak to właśnie od tego powinieneś zacząć. Do tej czynności musisz właściwie zabezpieczyć dłonie. Warto sięgnąć po dokładnie przylegające jednorazowe rękawiczki ochronne. Jakie akcesoria poza nimi warto mieć? Niezbędne okażą się ściereczki z mikrofibry i ręczniki do osuszania. Jak pozbyć się zapachu wymiocin? Plamy usuniesz za pomocą profesjonalnej chemii, a nieprzyjemną woń - domowymi sposobami. Efekt możesz wzmocnić ulubionym odświeżaczem powietrza.

Usuwanie plam profesjonalnymi środkami

Po zebraniu treści pokarmowych z powierzchni tapicerki warto dokładnie ją wyczyścić. Pomoże Ci profesjonalna chemia do pielęgnacji tapicerek - skórzanych lub materiałowych. Dobierając odpowiedni preparat i postępując zgodnie z informacjami producenta, z łatwością pozbędziesz się plam. A co z nieprzyjemnym zapachem? Pomysłów jest kilka!

Woda z octem zdezynfekuje zabrudzone miejsce

Samu usunięcie plam i zapachu to za mało - zabrudzone miejsce dodatkowo warto zdezynfekować. Pomoże Ci woda z octem! Wystarczy szklanka wody i łyżka octu - taką mieszanką przemyj ślady po niefortunnym wypadku. Ściereczkę z mikrofibry należy nasączyć preparatem i delikatnie pocierać.

Żwirek dla kota

Żwirek dla kota powstał przede wszystkim po to, by skutecznie niwelować nieprzyjemne zapachy. Właśnie dlatego doskonale sprawdzi się w walce z fetorem wymiocin. Oczyszczone, jednak ciągle wilgotne miejsce zasyp żwirkiem i pozostaw na około godzinę. Po tym czasie usuń go, korzystając z odkurzacza.

Sok z cytryny

Sok z cytryny, podobnie jak ocet ma właściwości dezynfekujące. Dodatkowo skutecznie pochłania nieprzyjemne zapachy. Zanim jednak miejsce po wymiocinach obłożysz świeżymi plastrami, koniecznie sprawdź, w niewidocznym miejscu, czy nie odbarwią one tapicerki.

Świeżość na dłużej

Już wiesz, jak pozbyć się zapachu wymiocin z wnętrza samochodu? Czas sprawdzić, jak zachować świeżość na dłużej! Niezawodne okażą się perfumy samochodowe i odświeżacze w sprayu, skutecznie eliminujące nieprzyjemną woń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl