PL/EN
 
Producenci
Kontakt

E-mail
✉️
 Sklep@AutomotiveCare.pl

Telefon
📞 +48 510 544 004

Godziny pracy Biura Obsługi Klienta 
🕘 8:00 - 17:00 (poniedziałek - piątek)
🕘 9:00 - 14:00 (sobota)

Sklep stacjonarny
🏬 ul. Reksia 19, Bielsko-Biała

Miałeś małą stłuczkę? Zaprawki lakiernicze naprawią ubytek lakieru na Twoim aucie!

Jeśli jesteś doświadczonym kierowcą, na pewno zdarzyło Ci się mieć, chociaż jedną drobną stłuczkę - szczególnie na początku Twojej przygody z samochodami. Wiesz więc, jak czuje się osoba, która musi patrzeć na obicia i zarysowania lakieru, na swoim aucie. Nie jest to nic przyjemnego. Na szczęście nie są to trwałe uszkodzenia i można stosunkowo łatwo je naprawić. Wystarczy kupić odpowiednie zaprawki lakiernicze, nałożyć na samochód i znów cieszyć się świetnie wyglądającą maszyną.

Czym są zaprawki lakiernicze?

Zaprawki lakiernicze to produkty, służące do wypełniania różnych ubytków w lakierze samochodowym. Stosuje się je raczej do drobnych niedoskonałości, takich jak niewielkie rysy. Oprócz aspektu wizualnego pełnią również inną ważną funkcję. Chronią samochód przed korozją, mogącą powstać w miejscach, gdzie lakier został uszkodzony. Jeśli zauważyłeś więc, że Twój samochód jest obity, to warto zastosować te produkty. Nie tylko sprawią, że będzie on wyglądał jak nowy, ale również zabezpieczą go przed dużo gorszym problemem.

Jak to nałożyć?

Nałożenie zaprawek lakierniczych nie należy do trudnych zadań. Każdy, gotowy produkt, sprzedawany jest z małym pędzelkiem. Jeżeli zdecydujesz się zrobić ją samodzielnie, to możesz wykorzystać jakikolwiek mały pędzelek, o niewielkim włosiu. Najpierw musisz odtłuścić miejsce, na które nakładany będzie zaprawka lakiernicza. Preparat należy nałożyć na miejsce, gdzie wystąpił odprysk lakieru i poczekać aż wyschnie. To wszystko. Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, to efekt powinien być co najmniej zadowalający.

Samemu, czy przez profesjonalistę?

Jeśli obawiasz się, że nie masz wystarczających umiejętności, to zawsze możesz pójść do lakiernika, lecz musisz zdawać sobie sprawę z tego, że będzie to droższa opcja. Tym bardziej, jeśli będziesz musiał dodatkowo skorzystać z pomocy blacharza. Masz jednak pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone w sposób profesjonalny, a rysa zostanie całkowicie zniwelowana. Decyzja należy do Ciebie. Pamiętaj jednak, że jeśli raz nauczysz się naprawiać takie usterki, to zaoszczędzić sporo pieniędzy w przyszłości.

Spraw, by Twoje auto było piękne

Po skutecznie przeprowadzonej naprawie warto sprawić, aby Twój samochód stał się jeszcze atrakcyjniejszy dla oka. Można to zrobić w bardzo łatwy sposób, stosując kosmetyki samochodowe. Najbardziej opłaca się kupić gotowe zestawy. Przykładowo w naszym sklepie możesz kupić ADBL Exterior Sample Set, do pielęgnacji lakieru. Jego cena wynosi zaledwie sto złotych. Jest to nieduży zestaw, który możesz zastosować na drugi dzień, po uzupełnieniu lakieru. Odpowiednia pielęgnacja Twojego samochodu to połowa sukcesu, w walce o piękną karoserie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl