PL/EN
 
Producenci
Kontakt

E-mail
✉️
 Sklep@AutomotiveCare.pl

Telefon
📞 +48 510 544 004

Godziny pracy Biura Obsługi Klienta 
🕘 8:00 - 17:00 (poniedziałek - piątek)
🕘 9:00 - 14:00 (sobota)

Sklep stacjonarny
🏬 ul. Reksia 19, Bielsko-Biała

Jak usunąć zapach ryby z samochodu? Podpowiadamy!

Zdarzyło Ci się przewozić świeżą lub wędzoną rybę w aucie i teraz całe wnętrze wypełnione jest nieprzyjemną wonią? Czytaj dalej i dowiedz się, jak usunąć zapach ryby z samochodu.

Jak usunąć zapach ryby z auta? Skorzystaj z odświeżacza powietrza!

Pierwszym preparatem, jaki powinieneś wypróbować w walce z nieprzyjemnym odorem, jest odświeżacz powietrza. Możesz pokusić się o zastosowanie np. klasycznego produktu w sprayu lub pojemnika z odświeżaczem, który umieszcza się pod fotelem. Jeśli zależy Ci na intensywnym zapachu, wypróbuj perfumy samochodowe. W sytuacji, gdy pomimo użycia odświeżacza powietrza zapach ryby w aucie nadal jest wyczuwalny, konieczne jest sięgnięcie po silniejsze środki.

Chcesz usunąć zapach ryby z samochodu? Zastosuj neutralizator zapachów

Niestety czasami nieprzyjemna woń jest na tyle intensywna, że klasyczne odświeżacze nie są w stanie sobie z nią poradzić. W takiej sytuacji powinieneś wypróbować neutralizator i eliminator zapachów. Spryskaj wnętrze tapicerki np. Pure Chemie Odor Remover, który jest dostępny w naszym sklepie i pozostaw zamknięty samochód na kilka godzin, a najlepiej na całą noc. Ten intensywnie działający preparat powinien już po pierwszym użyciu rozprawić się z nieprzyjemnym zapachem ryby w Twoim pojeździe.

Użyj środków do czyszczenia tapicerki, aby zneutralizować zapach ryby w samochodzie

Niekiedy zdarzają się sytuacje, że pomimo zastosowania preparatu neutralizującego, odór ryby nadal jest wyczuwalny. W tym przypadku nie pozostaje Ci nic innego jak czyszczenie tapicerki za pomocą profesjonalnych środków. Użyj we wnętrzu swojego samochodu CarPro SO2Pure, który aktywuje się pod wpływem promieni słonecznych i działa neutralizująco na nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo produkt ten wypełni Twój pojazd przyjemną świeżością. Jeśli w swoim pojeździe posiadasz skórzaną tapicerkę to zastosuj Chemical Guys Leather Cleaner Colorless & Odorless, który również doskonale poradzi sobie z nieprzyjemną wonią ryby. Co więcej, produkt ten oprócz wysokiej skuteczności jest w pełni bezpieczny dla wnętrza Twojego auta.

Wszystkie profesjonalne środki do zwalczania nieprzyjemnego zapachu ryby w swoim samochodzie znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl